ÜYELİK İŞLEMLERİ
AMACA GÖRE ÇİÇEKLER
KATEGORİLER
FİYATA GÖRE ÇİÇEKLER
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
FAYDALI BİLGİLER
  Copyright © 2011 guldalicicek.com As Çiçek Evi Tic. Ltd. Şti.
Yardım

Siparişim zamanında teslim edilecek mi?


Aynı gün verilen çiçek siparişleri maksimum 3 saat içerisinde teslim edilecektir. Nikah ve cenaze için verilen siparişlerde trafik ve yol uzaklıkları dikkate alınarak siparişlerin verilmesi daha erken olmalıdır. Şehirlerarası siparişlerde şehir merkezine gönderilecek siparişler maksimum 3 saat  içerisinde teslim edilir. Uluslararası siparişler aynı gün 12:00 a kadar verildiğinde teslim edilir 12:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün teslim edilir.
19:00 a kadar verilen siparişler aynı gün teslim edilir. 19:00?dan sonra verilen siparişler ertesi gün teslim edilir. 19:00 dan sonraki saatlerde teslim edilmesi gereken siparişler için ilave ücret alınacaktır
Özel günlerde (Öğretmenler günü, Dünya Kadınlar Günü, Sevgililer Günü ve Anneler Günü) çiçek teslimatlarında saat garantisi verilmemektedir. Tüm çiçek teslimatları gün içerisinde yapılmaktadır ve normal günlere göre teslimatlar gecikebilmektedir.


Göndeceğim üründen ekstra ücret alınacak mı? 

Seçtiğiniz ürün İstanbul içerisindeki tüm semtlere ürün üzerindeki fiyattan gönderilecektir. İstanbul dışı için şehirlerarası çiçek katagorisinden seçeceğiniz çiçek üzerindeki fiyat geçerlidir.Şehir merkezine 20 km uzaklıktaki ilçelere göndereceğiniz çiçekler için ayrıca  bizimle irtibata geçmelisiniz. 
Ürün üzerindeki fiyatlara %18 kdv dahil değildir
Sitemizde resmini gördüğünüz ürünlerin içerisindeki aksesuarlar fiyata dahildir. İsteyeceğiniz ekstra aksesuarlar fiyata ilave edilecektir.

 


Seçtiğim ürünün aynısı gönderilecek mi? 

Seçtiğiniz ürün elimizdeki stoklar dahilinde birebir aynısı gönderilecektir. Mevsim çiçeği arajmanlarında mevsime bağlı olarak değişiklik yapılabilir. Cam, seramik ve sepetlerde stoklara bağlı olarak değişiklik gösterebilir, resimde gördüğünüzle aynı boyutta en yakın malzeme kullanılacaktır. Çiçeğin boyutu resim açıklamasında belirtildiği gibi olacaktır.


Ödemeyi nasıl yapacağım ?

1 - Kredi kartı : VISA veya MASTERCARD'ınızla çiçek siparişinizi verebilirsiniz. Kart bilgileriniz 128 bit SSL ve  Yapı kredi bankası Webpos  sertifikasıyla güvence altındadır. Kredi kartıyla verilen siparişleriniz banka onayından sonra hemen işleme alınacaktır.

2 - Havale / EFT : Siparişinizi tamamlarken Havale / EFT seçerseniz size verilecek hesap numaralarına havale / EFT yapabilirsiniz. Tutar hesaplarımıza geçince e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Siparişiniz havale/eft makbuzunu bize gönderdiğiniz anda işleme alınacaktır.

3 - Telefonda kredi kartı : Siparişinizi tamamlarken telefonda kredi kartı seçerseniz, bizi telefonla arayarak kredi kartınızı telefonda vererek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz iş günleri mesai saatleri içindetelefonda kredi kartınızı verdiğiniz anda işleme alınacaktır.Alıcı Yerinde Bulunmazsa?

Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine,sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak teslim edilir.Alıcı çiçeği kabul etmeze?

Gönderilen çiçeği alıcı kabul etmezse sorumluluk gönderen kişiye aittir. Çiçeğin iadesi ve geri ödeme yapılmaz.


Adres ve Tarih Değiştirebilir miyim?

Siparişleriniz hazırlanmadığı ve yola çıkmadığı müddetçe bu hakkınız saklıdır. Adres değişikliği siparişiniz yola çıkmadan önce yapılabilir ve ücret talep edilmez.